کدام روش ها برای تبلیغات موثر هستند

1- تبليغات در سایت های نیازمندی معتبر :

امروزه بیشتر نیاز افراد از طریق اینترنت و سرچ در گوگل برطرف میشود .بازار کسب کار کارهای اینترنتی بسیار داغ و پر سود می باشد بطوری که بسیاری از افراد با سابقه در امر کسب و کار و تجارت به تبلیغات اینترنتی روی آورده اند مهم ترین بخش این تبلیغات در سایت های نیازمندی است که امروزه شمار انها رو به افزایش است .

2- سئو صفحه آگهی مطابق با کلمات کلیدی شما:

کلمه کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که کاربران در موتور های جستجو وارد میکنند تا درباره آن اطلاعاتی بدست بیاورند.

با وجود الگوریتم موتورهای جستجومخصوصا گوگل خیلی مهم هست که آگهی شما با سرچ کلمات کلیدی مورد نظر در سرچ گوگل در صفحه های ابتدایی به کاربران نمایش داده می شود.

ممکن هست شما با درج آگهی ویژه در سایتهای معتبر از بازدید کنندگان آن سایت مشتری جذب کنید ولی با هزینه کردن بر روی سئو آگهی خود بازدید آگهی شما در به مراتب بیشتر میشود.و آگهی شما در سرچ گوگل نیز نمایش داده میشود و از بازدهی بالاتری برخوردار خواهید بود.

3-تبليغات و انتشار لینک آگهی در شبکه های اجتماعي :

شبکه های اجتماعی بخش مهمی از زندگي روزمره ما هستند وبه همین دلیل شبکه های اجتماعی مورد توجه موتورهای جستجو وگوگل می باشد. درج لینک آگهی شما در فيسبوک ، توييتر و لينکدين و ... تاثیر زیادی در افزایش رتبه آگهی و ایندکس آگهی شما در گوگل دارد .

4-رپورتاژ خبری:

رپورتاژ‌های خبری، به علت متن مرتبط با کسب کار و کلمه کلیدی شما اهمیت زیادی از نظر گوگل دارد. در واقع، اکثر کسب و کارها بیشتر برای گرفتن بک لینک‌های قوی دائمی اقدام به خریدن رپورتاژ‌های خبری می کنند.

  • اشاره ای کوتاه به فواید رپورتاژ :
  • ۱- مقاله ای کامل و جامع برای معرفی شما
  • ۲- احتمال خوانده شدن زیاد
  • ۳- افزایش اعتبار و برندینگ شما
  • 4-هزینه به صرفه تر
  • 5-موثر در سئو وب سایت
  • 6-محتوایی همیشگی و غیرقابل حذف
5-درج آگهی رایگان:

یکی از کم هزینه ترین راه های تبلیغ محصول و کسب کار شما درج آگهی رایگان انبوه در سایت های نیازمندی میباشد .انتخاب درست این سایت ها به معرفی و بهبود رتبه ی ما در گوگل کمک میکند


منبع:https://virgool.io/

/ 0 نظر / 25 بازدید